«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik ve Bakım
  3. HydraFacial Nedir

HydraFacial Nedir

HydraFacial nedir

HydraFacial Nedir, En üstün cilt temizliği ve detoksu sunmak için tasarlanan HydraFacial, açık ara en çok aranan tedavilerden biri haline gelmiştir. HydraFacial uygulamanızdan hemen sonra cildiniz gözle görülür şekilde tazelenecek, ışıl ışıl ve içten dışa parlayacak!

HydraFacial Nedir

HydraFacial Nedir ? HydraFacial İleYüz Bakımı

Tüm cilt tipleri için uygun olan HydraFacial uygulaması, cildinizi derinlemesine yenileyerek, cildinizi tamamen dönüştürdüğü bilinmektedir. İster belirli bir cilt problemini tedavi ettirmek için isterse sadece sağlıklı, parlak bir cildi korumak için olsun, cildinize anında bir destek vermeyi uman her kez için mükemmel  sonuçlar verir.

HydraFacial sırasında kullanılan ürünler cilde güçlü besinler ve antioksidanlar vererek doğal iyileşme sürecini başlatır.

HydraFacial bakımınız için ziyaret ettiğiniz merkezlerde, cildinizi canlandırmak için altı adımlı bir süreç uygulanılacaktır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

1. Detoks

El tipi HydraFacial cihazı, lenfatik drenaj yoluyla ciltteki toksinleri temizlemek için kullanılır.

2. cildin ölü deri hücrelerinden kurtulmak 

Nazik bir eksfoliasyon kullanarak, derin bir temizlik için ölü deri hücrelerinin üst tabakası çıkarılır.

3. Aydınlat

Cildi aydınlatmak için gözeneklerdeki kiri gevşetmek için tasarlanmış bir glikolik ve salisilik solüsyon uygulanır.

4. Ekstraksiyon

Ardından, HydraFacial ekipmanımızdaki bir emiş ayarı cildin siyah noktalarını ve tıkalı bölgelerini çıkarır.

5. Hidrasyon

Cildiniz, hyaluronik asit, antioksidanlar ve peptitlerin bir kombinasyonu kullanılarak tamamen nemlendirilir.

6. Gençleştirme

Son olarak, ciltteki kızarıklıkları azaltmak ve kolajen üretimini teşvik etmek için LED ışık tedavisi kullanılır.

Sivilce İçin HydraFacial

Sivilceden muzdarip olmak özgüven üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir ve bazı durumlarda sivilcelerden kurtulmak imkansız gibi görünebilir. Bununla birlikte, invaziv olmayan tekniklerin kombinasyonu sayesinde HydraFacial, iltihabı yatıştırmak ve gözenekleri temizlemek için mükemmel bir uygulamadır, cildinizin kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur.

Akne için HydraFacial ürününü tercih ettiğinizde, tümü tek bir rahatlatıcı tedavide bir araya getirilmiş birkaç cilt temizleme yönteminden de yararlanabilirsiniz. Özellikle ekstraksiyon adımı, evdeki eksfoliasyon tekniklerinden çok daha naziktir ve gözeneklerinizi biriken kirletici maddelerden arındırmanıza olanak tanır. Ayrıca danışmanınız, ister bakterileri öldürmek için mavi, ister kırmızı ya da kızarıklığı azaltmak için gereksinimlerinize uygun bir LED ışık rengi seçecektir.

HydraFacial Ne Sıklıkta Yaptırmalıyım?

Geçmişte bir yüz bakımı veya hidra-bakım rutininiz yoksa, yaklaşık 3 ay boyunca ayda 2-4 seans HydraFacials ile başlamak faydalı olabilir. Yüz cilt sağlığı için daha iyi bir temel oluşturduktan sonra ayda bir seans ile devam edebilirsiniz.

HydraFacial’ın Faydaları Nelerdir?

HydraFacials, Başka sert yüz bakımlarına göre daha nazik ama etkili bir alternatiftir. İnsanların bu tedaviyi sevmesinin nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Tüm cilt tiplerinde çalışır. Hassas veya akneli, kuru veya yağlı cildiniz olsun, HydraFacial sizin için çalışacaktır.
  • Tutarlı sonuçlar. Tedavinin çoğu HydraFacial teknolojisi tarafından kontrol edildiğinden, her seferinde tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli bir tedavi elde edebilirsiniz.
  • Makyaj Kesintisi yok. İnsanların HydraFacial’ı sevmesinin bir başka nedeni de kesinti olmamasıdır. İsterseniz aynı gün makyaj bile yapabilirsiniz – çoğu insan tedaviden gelen ışıltıyı örtbas etmek için çok fazla sevse de.
  • Anında sonuçlar. Tedavi noninvaziv olduğundan, olumlu sonuçları hemen görebilirsiniz. Işıltılı, sağlıklı bir ışıltı için düğünlerden veya etkinliklerden önce bile öneriyoruz.

Hydrafacial fiyatları

Elbette hydrafacial cilt bakımı ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de hydrafacial fiyatları oluyor. İstanbul’un en güvenilir güzellik ve estetik merkezlerinde sundukları hydrafacial uygulama fiyatları paket veya tekli alımlara göre seans başına 450 TL ile 600 TL arasında değişebiliyor. Bu noktada belirtmekte fayda vardır ki hydrafacial fiyat aralıkları, işlem sırasında kullanılacak olan tedavi solüsyonlarına göre farklılık gösterebiliyor.


İlgili Sağlık Makaleleri

8 Popüler Güzellik Bakımı
Safra kesesi Bitkisel Tedavi
Kıvırcık Saç Bakımı İçin 11 İpucu
Kıvırcık Saç Bakımı
Saç Ekimi Fiyatları
Kaka Renkleri ve Anlamları

İlgili Sağlık Makaleleri

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *