«
 1. Anasayfa
 2. Sağlık Bilgileri
 3. Bebeğinizin Beslenme Gereçleri Lindos Doğal Bulaşık Sabunu İle Yıkansın

Bebeğinizin Beslenme Gereçleri Lindos Doğal Bulaşık Sabunu İle Yıkansın

Lindos Doğal Bulaşık Sabunu

Anne babalar için bebeklerinin hijyeni söz konusu olunca çok hassas olduklarını hepimiz biliyoruz. Günümüzde bebeklerin sağlığı için uzak durulması gereken bazı kimyasallarla dolu temizlik malzemeleri bulunuyor. Bundan korunmak için kimyasal temizlik malzemeleri yerine doğal temizlik malzemeleri tercih edilmesi önerilir. Bunlardan biri doğal bulaşık sabunları. Peki bu doğal bulaşık sabunlarının içeriği nedir ve neden Lindos Doğal Bulaşık Sabunu tercih edilmeli diye soruyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Bebeğinizin Beslenme Gereçleri Lindos Doğal Bulaşık Sabunu İle Yıkansın

Ebeveynler bebeklerinin konforunu ve mutluluğunu sağlamak isterler. Söz konusu bebekler olduğunda hijyen en önemli unsur olsa da beslenme gereçlerinin hijyenine ekstra dikkat edilmesi gerekir. Bebeğinizin sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerden korunmak için kimyasal dolu bulaşık sabunları yerine doğal bulaşık sabunlarından faydalanmanız önerilir. Bulaşık deterjanı, çocuğun vücuduna oyun sonucu veya tabakta kalıntı olarak girse bile çok tehlikelidir. Organizmaları, toksinlerin tehlikelerine karşı son derece savunmasızdır. Lindos Doğal Bulaşık Sabunu, yalnızca organik maddeler içerdiğinden çocuğunuza herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle bebeğinizin beslenme gereçlerini içiniz rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Doğal bulaşık sabunu

Neden Doğal Bulaşık Sabunu Tercih Edilmeli?

Kimyasalları yaşam tarzından çıkarmak isteyen çoğu insan, doğal kişisel bakım ürünleri satın almayı tercih eder. Doğal bulaşık sabunu formülleri metilkloroizotiazolinon gibi maddeler kullanmaz ve doğal içeriğe dayalı, bitki bazlı temizlik ürünleridir. Çevre dostu bulaşık sabunu %100 doğal, toksik olmayan bileşenler kullanır. Organik formüller tamamen biyolojik olarak parçalanabilir, yani çevreye karıştıklarında kısa sürede ve çevreye zarar vermeden ayrışırlar. Bu nedenle biyolojik olarak parçalanabilen bulaşık sabunu, gezegenimize herhangi bir zarar vermez. Çoğu bulaşık sabunu ana bileşeninde SLS, SLES, paraben, alkol ve boya gibi kimyasal içerikler bulunur. Bu ve benzeri kimyasallar bulaşıklarınızda kalıntılar bırakırken, cilt sağlığınız için de tehlike oluşturur. Doğal bulaşık sabunları ise kolayca durulanır ve bulaşıklarınızın üzerinde zararlı kimyasal kalıntılar bırakmaz.

Doğal Bulaşık Sabunu İçeriği

Lindos Doğal Bulaşık Sabunu, içeriğinde doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen maddeler bulundurur;

 • Saf su
 • Bitkisel noniyonik madde (lauril glikozit, Lauramin Oksit),
 • Bitkisel amfoterik madde (Coco Betain),
 • Gliserin,
 • Sodyum Benzoat,
 • Potasyum Sorbat,
 • Trisodyum Sitrat,
 • Propilen glikol,
 • Sodyum Glukonat.

Lindos Naturals

Lindos Doğal Bulaşık Sabunu Çeşitleri

Geleneksel bulaşık sabunlarının yarattığı sorunları ortadan kaldırmak için doğal bir çözüme başvurmak oldukça mantıklıdır. Evimizi temiz tutmak için kimyasallarla dolu bir alternatiften çok daha iyi çözümler sunabilirler. Lindos Naturals Doğal Bulaşık Sabunları hem sağlığımız hem de doğa için güvenlidir. Lindos Doğal Bulaşık Sabunları, bulaşık makinesi ve elde yıkama olmak üzere ikiye ayrılır. Lindos Bulaşık Makinesi Sabunu, bulaşık makinelerinde 40 yıkamaya kadar kullanım sağlar. Lindos Elde Bulaşık Sabunu ise yağ ve yemek kalıntılarını küçük bir tutam ürün ile çıkarmayı başarır.Lindos Doğal Bulaşık Sabunları, REFILL yani yeniden doldurmaya uygun olan paketleri ile doğayı korumaya devam eder.

İlgili Sağlık Makaleleri

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *